Králové Šachy v České Skalici Podívejte se do České Skalice
Klub
Soutěže družstev
Z historie
Různé
2015-16
Krajská soutěž, sk. Východ
Sokol Jukov Červený Kostelec - ČS 5½ :
Spartak Rychnov nad Kněžnou - ČS 5½ :
ČS - ŠK Lípa C 5 : 3
DDM Třebechovice pod Orebem B - ČS 2½ :
ČS - Niki TJ Náchod B : 5½
TJ Hronov - ČS 6½ :
ČS - DDM Kostelec nad Orlicí : 1½
Sokol Hradec Králové - ČS 4 : 4
ČS - ŠK Dobruška 4 : 4
PŠ TJ Náchod C - ČS 3½ :
ČS - Jiskra Jaroměř B : 5½
 
 
1.   TJ Hronov 10 1 0 64,0 31
2.   TJ Jiskra Jaroměř B 8 1 2 56,0 25
3.   Niki TJ Náchod B 7 2 2 51,5 23
4.   DDM Kostelec nad Orlicí 6 1 4 47,5 19
5.   ŠK Lípa C 6 1 4 44,5 19
6.   ŠK Dobruška 3 6 2 47,0 15
7.   Jiskra Česká Skalice 4 2 5 41,0 14
8.   Sokol Hradec Králové B 4 1 6 37,0 13
9.   DDM Třebechovice pod Orebem B 3 1 7 36,5 10
10.   Sokol Jukov Červený Kostelec 2 3 6 38,0 7
11.   Spartak Rychnov nad Kněžnou 3 0 8 36,0 9
12.   PŠ TJ Náchod C 0 1 10 29,0 1
 
      ELOf ELOn   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
 
1.   Mádr Tomáš 1888 1925   0 ½ ½ 0 1 ½ ½ 0
2.   Lesk Martin 1738 1788 H 0 1 0 0 1 0 0
3.   Kubec Jiří 1782 1803 0 ½ 1 1 ½ 0 1 0 1 1 ½
4.   Jánský Pavel 1794 1766 K 0 1 ½ ½ 0 0 1 0 ½ ½ 0
5.   Velecký Vladimír 1777 1773 ½ ½ ½ 0 ½ ½ ½ 1 1 ½ ½
6.   Plodek Petr 1871 1909 1 ½ 1
7.   Havrda Josef 1812 1797 1 1 1 ½
8.   Šrůtek Václav 1687 0 1 1 0 ½
9.   Motloch Martin 1365 1549 0 0 0 0 ½ 1 ½
10.   Křeček Karel 1475 1518 H 0 ½ ½ 0 ½ 1 0 ½ 0
11.   Zikmund Josef 1572 ½ 0 1 1
12.   Šroll Boris 1791 H 1
13.   Čechovič Petr 1546 1546 0 ½ 1 ½ 0
14.   Lesk Břetislav   1583 H ½ 0
15.   Sejval František H
16.   Huneš Petr
17.   Novák Jiří 1598
 
    Celkem       5 4 4
 
Oficiální stránky soutěže najdete zde.
 
Regionální přebor, sk. A
ČSB - TJ Hronov B : 1½
Spartak Rychnov nad Kněžnou B - ČSB 2 : 3
ČSB - Sokol Vrchoviny 2 : 3
Sokol Juránek Červený Kostelec B - ČSB 1½ :
ČSB - T.J. Sokol Studnice 4 : 1
DDM Kostelec nad Orlicí B - ČSB 2 : 3
ČSB - Slovan Broumov B 4 : 1
TJ Jiskra Jaroměř C - ČSB 2 : 3
ČSB - Sokol Jukov Červený Kostelec C 4 : 1
ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí - ČSB 1 : 4
 
 
1.   TJ Jiskra Česká Skalice B 9 0 1 34,0 27
2.   TJ Hronov B 7 2 1 35,5 23
3.   TJ Sokol Vrchoviny 5 4 1 28,5 19
4.   Spartak Rychnov nad Kněžnou B 4 3 3 25,5 15
5.   Sokol Jukov Červený Kostelec C 4 2 4 25,5 14
6.   ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 4 2 4 25,0 14
7.   DDM Kostelec nad Orlicí B 3 4 3 25,0 13
8.   T.J. Sokol Studnice 3 1 6 21,5 10
9.   TJ Jiskra Jaroměř C 2 3 5 20,5 7
10.   Slovan Broumov B 1 3 6 16,5 6
11.   Sokol Juránek Červený Kostelec B 0 2 8 17,5 2
 
      ELOf ELOn   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
 
1.   Motloch Martin 1559 K 0 ½ 0 ½ 0 0 ½
2.   Mádr Tomáš 1934 V 1 1 1 1 1 1 1 ½ 1
3.   Kubec Jiří 1791 V ½ 0 ½ 1 1 ½ 1 1
4.   Křeček Karel 1525 1 0 0 1 1 1
5.   Zikmund Josef 1570 ½ 1 1 0 1 1 1 ½
6.   Jánský Pavel 1761 V
7.   Velecký Vladimír 1789 V
8.   Plodek petr 1905 V
9.   Čechovič Petr 1529 ½ 1 ½ ½ 1 1 ½ 1 ½
10.   Huneš Petr 1 0 1
11.   Novák Jiří 1598
 
    Celkem       3 2 4 3 4 3 4 4
 
Oficiální stránky soutěže najdete zde.