Králové Šachy v České Skalici Podívejte se do České Skalice
Klub
Soutěže družstev
Z historie
Různé
2016-17
Krajská soutěž, sk. Východ
DDM Kostelec nad Orlicí - ČS 6 : 2
   
ČS - ŠK Dobruška 4 : 4
Niki TJ Náchod B - ČS 4 : 4
ČS - TJ Hronov B 3 : 5
Panda Rychnov nad Kněžnou B - ČS 5½ :
ČS - ŠK Lípa C 3 : 5
DDM Třebechovice pod Orebem B- ČS 4,5 :
ČS - TJ Jiskra Jaroměř B 2 : 6
Spartak Rychnov nad Kněžnou - ČS 5½ :
ČS - ŠK Červený Kostelec : 6½
1.   TJ Jiskra Jaroměř B 8 0 2 45,5 24
2.   ŠK Lípa C 5 5 0 46,0 20
3.   TJ Hronov B 6 1 3 46,0 19
4.   ŠK Dobruška 4 4 2 43,0 16
5.   DDM Kostelec nad Orlicí 5 1 4 40,5 16
6.   Panda Rychnov nad Kněžnou B 4 2 4 42,5 14
7.   Niki TJ Náchod B 3 4 3 43,0 13
8.   ŠK Červený Kostelec 4 0 6 34,0 12
9.   Spartak Rychnov nad Kněžnou B 3 2 5 40,5 11
10.   DDM Třebechovice pod Orebem B 2 1 7 31,0 7
11.   Jiskra Česká Skalice 0 2 8 28,0 2
 
      ELOf ELOn   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
 
1.   Kubec Jiří 1786 1810   0 1 ½ 0 0 0 0 ½ ½ 0
2.   Jánský Pavel 1759 1733 K 0 1 0 0 0 0 ½ 0 ½ 0
3.   Velecký Vladimír 1765 1784 ½ 0 ½ ½ ½ ½ ½ 0 ½ 0
4.   Lesk Martin 1766 1759 H 1 1 ½
5.   Plodek Petr 1835 1903 ½ ½ ½ 0
6.   Havrda Josef 1793 1802 0 1 0 0
7.   Šrůtek Václav 1668 1682 ½ ½ ½ 1 ½ ½ 0
8.   Lesk Břetislav 1673 1701 H 0 1 0 1
9.   Šroll Boris 1777 H ½ ½
10.   Motloch Martin 1431 1572 0 ½ ½ 0
11.   Zikmund Josef 1706 1721 0 1 1 ½ ½ 0 ½ 0 ½
12.   Čechovič Petr 1526 1538 0 ½ 0 ½ 0
13.   Křeček Karel 1448 1498 ½ 0 0 ½ 1 ½ 0 0
14.   Sejval František 1211 H
15.   Novák Jiří 1598
16.   Knittel Jakub
17.   Huneš Petr
 
    Celkem       5 4 4
 
Oficiální stránky soutěže najdete zde.
 
Regionální přebor, sk. A
T.J. Sokol Studnice - ČSB 3½ :
   
ČSB - PŠ TJ Náchod C 1 : 4
TJ Sokol Dubenec - ČSB 2½ :
ČSB - DDM Kostelec and Orlicí B 2 : 3
Panda Rychnov nad Kněžnou C - ČSB 1½ :
ČSB - Slovan Broumov B 3 : 2
ŠK Červený Kostelec B - ČSB 2½ :
ČSB - ŠK Nové Město nad Metují : 3½
Spartak Rychnov nad Kněžnou B - ČSB 4 : 1
ČSB - ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 2 : 3
1.   PŠ TJ Náchod C 8 2 0 36,0 26
2.   ŠK Nové Město nad Metují 7 2 1 31,0 23
3.   Spartak Rychnov nad Kněžnou B 5 2 3 27,5 17
4.   ŠK Červený Kostelec B 5 2 3 27,0 17
5.   ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 5 1 4 26,0 16
6.   DDM Kostelec nad Orlicí B 4 3 3 26,5 15
7.   T.J. Sokol Studnice 5 0 5 26,0 15
8.   Panda Rychnov nad Kněžnou C 5 0 5 25,0 15
9.   ŠK Česká Skalice B 2 2 6 20,5 8
10.   Sokol Dubenec 1 2 7 18,5 5
11.   Slovan Broumov B 0 0 10 11,0 0
 
      ELOf ELOn   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
 
1.   Motloch Martin 1579 K ½ ½ 0 0 ½ 0
2.   Kubec Jiří 1804 V ½ 0 1 1 0 ½ 1 0 0 1
3.   Zikmund Josef 1573 0 0 1 0 1 0 0 0 ½ 0
4.   Čechovič Petr 1540 ½ 0 1 1 1 ½ ½ 0 ½
5.   Křeček Karel 1511 0 ½ 0 1 ½ 1 ½ ½ ½
6.   Jánský Pavel 1732 V 1
7.   Velecký Vladimír 1790 V ½
8.   Plodek petr 1909 V
9.   Novák Jiří 1598
10.   Knittel Jakub 0 ½ 0 0
11.   Huneš Petr
 
    Celkem       1 2 3 1 2
 
Oficiální stránky soutěže najdete zde.