Králové Šachy v České Skalici Podívejte se do České Skalice
Oddíl
Soutěže družstev
Z historie
Různé
1978-79
Okresní přebor Náchodska
ČSA - ČSB : 1½
Jiskra Olivětín - ČSA 4 : 2
ČSA - Tepna ČKD Hronov 6 : 0
Spartak Police nad Metují C - ČSA 1 : 5
ČSA - Sokol Česká Čermná 5 : 1
Lokomotiva Meziměstí - ČSA 3 : 3
ČSA - Sokol Družstevník Dolany 3 : 3
Sokol Zbečník - ČSA 1½ :
ČSA - Slovan Broumov B 5 : 1
Sokol Vrchoviny - ČSA
 
ČSB - ČSA : 4½
ČSB - Jiskra Olivětín 1 : 5
Tepna ČKD Hronov - ČSB 3 : 3
ČSB - Spartak Police nad Metují C 1 : 5
Sokol Česká Čermná - ČSB 4 : 2
ČSB - Lokomotiva Meziměstí : 3½
Sokol Družstevník Dolany - ČSB 5 : 1
ČSB - Sokol Zbečník : 4½
Slovan Broumov B - ČSB 0½ :
ČSB - Sokol Vrchoviny 3 : 3
 
1.   Spartak Police nad Metují C 8 1 1 40,5 17
2.   Jiskra Česká Skalice A 7 2 1 42,5 16
3.   Jiskra Olivětín 8 0 2 41,5 16
4.   Lokomotiva Meziměstí 6 2 2 35,0 14
5.   Tepna ČKD Hronov 6 2 2 34,5 14
6.   Sokol Družstevník Dolany 5 1 4 27,0 11
7.   Sokol Vrchoviny 2 2 6 26,5 6
8.   Sokol Zbečník 2 0 8 23,5 4
9.   Jiskra Česká Skalice B 1 2 7 22,0 4
10.   Sokol Česká Čermná 2 0 8 19,5 4
11.   Slovan Broumov B 2 0 8 17,5 4
 
          1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.  
1.   Tichý Zdeněk 3   1 ½ 1K ½ 1 0 0 ½ 1    
2.   Brzobohatý Jindřich 3                        
3.   Novák Jiří 3   1 ½     1 0 1   1    
4.   Havrda Josef st. 3     1 1K ½ 1 1   1 0    
5.   Maryška Jiří ml. 3   ½ 0 1K 1 ½   0 1 1    
6.   Maryška Jiří st. 3 K 0 0 1K 1 ½ 1 0        
7.   Rohan Stanislav 3   1 0         1 1 1    
8.   Zikmund Josef 3       1K     1   0      
9.   Postupa Pavel 3   1   1K 1 1K 0 1 1      
10.   Kočnar Jiří 4         1         1K    
11.   Dani Ján                          
    Celkem     2 6 5 5 3 3 5    
 
1.   Horák Josef 4   0 0 ½ 0   0 0 0 ½ 0  
2.   Dočekal Hynek 3 K 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0  
3.   Effenberg Stanislav 3                        
4.   Štěpánek Oldřich 4     0 0 0 0 1   0 1 1  
5.   Ládr Jan 4               0        
6.   Kuťák Vladimír 3   ½                    
7.   Havrda Josef ml. 3     0 1 0 0 ½ 1 1 1 0  
8.   Lenfeld Miloslav 4   1 0 ½ ½ 0 0   ½ 1 1  
9.   Vít Přemysl 3   0 0 1 ½ 1 1 0 0 1 1  
10.   Žižka Josef 4                        
11.   Provazník Pavel 4   0                    
12.   Dvořáček Aleš 4           0   0        
    Celkem     1 3 1 2 1 3  
 
Okresní soutěž Náchodska
ČSD - ČSC 2 : 2
Sokol Velký Dřevíč B - ČSC 2 : 2
ČSC - Jiskra Olivětín B 2 : 2
Sokol Česká Čermná B - ČSC 2 : 2
ČSC - Jiskra Červený Kostelec B : 2½
ČSC - ČSD 4 : 0
ČSC - Sokol Velký Dřevíč B 3 : 1
Jiskra Olivětín B - ČSC 2 : 2
ČSC - Sokol Česká Čermná B 4 : 0
Jiskra Červený Kostelec B - ČSC 1½ :
 
ČSD - ČSC 2 : 2
Jiskra Olivětín B - ČSD 3½ :
ČSD - Sokol Česká Čermná B 2 : 2
Jiskra Červený Kostelec B - ČSD 1 : 3
ČSD - Sokol Velký Dřevíč B 4 : 0
ČSC - ČSD 4 : 0
ČSD - Jiskra Olivětín B 2 : 2
Sokol Česká Čermná B - ČSD 0 : 4
ČSD - Jiskra Červený Kostelec B 2 : 2
Sokol Velký Dřevíč B - ČSD 1 : 3
 
1.   Jiskra Olivětín B 5 4 1 24,0 14
2.   Jiskra Česká Skalice D 4 4 2 23,5 12
3.   Jiskra Česká Skalice C 3 6 1 22,0 12
4.   Jiskra Červený Kostelec B 4 3 3 19,0 11
5.   Sokol Velký Dřevíč B 2 2 6 16,5 6
6.   Sokol Česká Čermná B 1 3 6 13,0 5
          1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.  
1.   Rohan Stanislav 3   1         1 1 1 1 1  
2.   Zikmund Josef 3 K   1 1 0   1 0 0 1    
3.   Postupa Pavel 3   1 1   1 1 1 1 1   1  
4.   Kočnar Jiří 3       1   0       1    
5.   Dani Ján                          
6.   Skakun František       0                  
7.   Čechovič Petr 4   0 0 0 1 0       1    
8.   Postupa Jiří     0         1          
9.   Novák Ladislav 3       0                
10.   Jůza Roman             ½   1 0   ½  
11.   Bočan Antonín                          
    Celkem     2 2 2 2 4 3 2 4  
 
1.   Havrda Josef ml. 3   0 0 0 1 1 0 0   0 1  
2.   Lenfeld Miloslav 4     0 1 1 1 0 1 1 0 1  
3.   Vít Přemysl 3 K 0 0 0 1 1   1 1   1  
4.   Žižka Josef 4                        
5.   Provazník Pavel 4   1       1 0 0 1 1    
6.   Dvořáček Aleš 4   1 ½ 1 0   0   1 1 0  
    Celkem     2 ½ 2 3 4 0 2 4 2 3