Králové Šachy v České Skalici Podívejte se do České Skalice
Oddíl
Soutěže družstev
Z historie
Různé
1982-83
Krajský přebor II. tř., skupina A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Spartak Police nad Metují - ČS 1 : 7
 
1.   Dukla VLVDÚ Hradec Králové 9 0 2 57,0 18
2.   Slavia Hradec králové F 8 1 2 55,0 17
3.   TJ Náchod C 6 3 2 56,0 15
4.   Jiskra Česká Skalice 7 1 3 45,5 15
5.   Sokol Javornice 6 2 3 46,0 14
6.   Spartak Police nad Metují 5 2 4 45,5 12
7.   Slavia Hradec Králové E 5 0 6 41,5 10
8.   Sokol Slatina nad Zdobnicí 4 2 5 41,5 10
9.   Spartak ZVÚ Hradec Králové 3 2 6 45,0 8
10.   Sokol Vrchoviny 3 2 6 41,5 8
11.   Jiskra Nový Bydžov 1 0 10 26,5 2
12.   Sokol Očelice 0 1 10 20,0 1
 
 
          1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10 11.
1.   Postupa Pavel 2                        
2.   Vít Přemysl 2                       1
3.   Křeček Karel st. 2                       ½
4.   Tichý Zdeněk 2                       1
5.   Brzobohatý Jindřich 2                        
6.   Maryška Jiří ml. 3                       1
7.   Maryška Jiří st. 3                       ½
8.   Kašpárek Jiří 3                        
9.   Rohan Stanislav 2                        
10.   Havrda Josef ml. 3                       1
11.   Kubec Jiří 2 K                     1K
12.   Zikmund Josef 2                       1K
13.   Havrda Josef st. 3                        
14.   Velecký Vladimír 3                        
15.   Lesk Břetislav st. 3                        
16.   Lenfeld Miloslav 3                        
17.   Novák Jiří 2                        
18.   Babušík Vladimír 4                        
19.   Patočka Miloš 4                        
20.   Čechovič Petr 4                        
    Celkem                         7
 
Okresní přebor 1. tř. Náchodska
 
 
 
 
 
 
 
 
Jiskra Česká Skalice B - Jiskra Olivětín : 4½
 
1.   Slovan Broumov 7 2 0 53,0 16
2.   Jiskra Olivětín 6 2 1 44,0 14
3.   Tepna ČKD Hronov 6 1 2 42,5 13
4.   TJ Náchod D 5 1 3 35,5 11
5.   TJ Červený Kostelec B 5 0 4 25,0 10
6.   Jiskra Česká Skalice B 3 2 4 38,0 8
7.   Spartak Police nad Metují B 2 3 4 31,5 7
8.   Jiskra Jaroměř B 3 0 6 35,5 6
9.   Sokol Zbečník 1 2 6 23,5 4
10.   TJ Červený Kostelec A 0 1 8 16,5 1
 
          1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.    
1.   Rohan Stanislav 2                   0    
2.   Havrda Josef ml. 3 K                 1    
3.   Kubec Jiří 2                   1    
4.   Zikmund Josef 2                   0    
5.   Havrda Josef st. 3                   ½    
6.   Velecký Vladimír 3                   ½    
7.   Lesk Břetislav 3                   ½    
8.   Lenfeld Miloslav 3                   0    
9.   Novák Jiří 2                        
10.   Babušík Vladimír 4                        
11.   Patočka Miloš 4                        
12.   Čechovič Petr 4                        
13.   Dočekal Hynek 4                        
14.   Štěpánek Oldřich 4                        
    Celkem