Králové Šachy v České Skalici Podívejte se do České Skalice
Oddíl
Soutěže družstev
Z historie
Různé
1983-84
Krajský přebor, skupina C
Spartak Rychnov nad Kněžnou - ČS 5 : 3
Sokol Slatina nad Zdobnicí - ČS 2½ :
ČS - Spartak Police nad Metují : 1½
TJ Náchod B - ČS 6½ :
ČS - Jiskra Jaroměř : 5½
Sokol Javornice - ČS 2 : 6
ČS - TJ Náchod C 4 : 4
ČS - Sokol Javornice 5 : 3
Jiskra Jaroměř - ČS 5½ :
ČS - Sokol Slatina nad Zdobnicí 6 : 2
TJ Náchod C - ČS 2 : 6
Spartak Police nad Metují - ČS 1½ :
 
1.   Jiskra Jaroměř 10 0 2 63,0 20
2.   Jiskra Česká Skalice 7 1 4 55,0 15
3.   TJ Náchod C 5 2 5 48,0 12
4.   Spartak Police nad Metují 4 1 7 39,0 9
5.   Sokol Javornice 2 1 9 35,0 5
6.   Sokol Slatina nad Zdobnicí 0 1 11 28,5 1
 
Dvě nejúspěšnější družstva po 7. kolech (Náchod B a Rychnov) postoupila do finálové části, ostatní sehrála odvetná utkání s obrácenými barvami.
 
 
          1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10 11. 12.
1.   Vít Přemysl 2   ½ ½ 1 ½ 0 1 0 1 0 1 ½  
2.   Maryška Jiří ml. 2   ½ 1 1 0 0 0 ½ ½ ½ 1 ½  
3.   Křeček Karel st. 3   ½ 1 ½ ½ ½ 0 1 1 0 0 1 1
4.   Tichý Zdeněk 2   0 ½ ½ 0 0 1 1 1 1 1 1 1
5.   Brzobohatý Jindřich 2   1 ½ ½            
6.   Havrda Josef ml. 2   ½   1 ½ 1 1 ½   0   ½ ½
7.   Rohan Stanislav 3                 0 1 1 1
8.   Maryška Jiří st. 2         0   1   0 0 ½  
9.   Kubec Jiří 2 K ½ ½ 1K 0 ½ 1 0 ½ 1   1 1
10.   Zikmund Josef 2   0   1K 0 0 1 1 ½ 0 1   0
11.   Novák Jiří       1                    
12.   Lesk Břetislav st. 3   ½ 0                    
13.   Havrda Josef st. 3                         1
14.   Velecký Vladimír 3               0 ½   1K   1
    Celkem     3 6 4 5 6 6
 
Okresní přebor 1. tř. Náchodska
TJ Náchod D - ČSB 4½ :
ČSB - Jiskra Olivětín 3 : 5
Slovan Broumov - ČSB 5½ :
Jiskra Červený Kostelec - ČSB 2 : 6
ČSB - Rudá hvězda Náchod : 2½
Sokol Vrchoviny - ČSB 6½ :
ČSB - Jiskra Jaroměř B : 4½
Spartak Police nad Metují B ČSB 2 : 6
ČSB - Tepna ČKD Hronov : 2½
 
1.   Sokol Vrchoviny 9 0 0 51,5 18
2.   Jiskra Olivětín 7 0 2 45,0 14
3.   TJ Náchod D 5 1 3 41,0 11
4.   Jiskra Jaroměř B 5 1 3 38,5 11
5.   Tepna ČKD Hronov 4 1 4 36,5 9
6.   Jiskra Červený Kostelec 4 1 4 33,0 9
7.   Jiskra Česká Skalice B 4 0 5 36,0 8
8.   Slovan Broumov 1 3 5 32,0 5
9.   Spartak Police nad Metují B 2 0 7 25,5 4
10.   Rudá hvězda Náchod 0 1 8 19,0 1
 
          1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.    
1.   Kubec Jiří 2                        
2.   Zikmund Josef 2                        
3.   Novák Jiří 3                        
4.   Lesk Břetislav st. 3 K                      
5.   Havrda Josef st. 3                        
6.   Velecký Vladimír 3                        
7.   Lenfeld Miloslav 3                        
8.   Patočka Miloš 4                        
9.   Kočnar Jiří                          
10.   Štěpánek Oldřich 4                        
11.   Šatný Roman 4                        
12.   Novák Ladislav                          
13.   Čechovič Petr                          
    Celkem