Králové Šachy v České Skalici Podívejte se do České Skalice
Oddíl
Soutěže družstev
Z historie
Různé
1989-90
Krajská soutěž, sk. B
TJ Náchod B - ČS 6½ :
ČS - RH Spartak Hradec Králové : 3½
 
VÚEK Hradec Králové - ČS 1½ :
 
TJ Náchod C - ČS 2½ :
ČS - Slavia Hradec Králové D 2 : 6
Jiskra Jaroměř - ČS 5½ :
ČS - Lokomotiva Trutnov A 2 : 6
 
1.   Jiskra Jaroměř 6 3 0 46,0 15
2.   TJ Náchod B 7 0 2 47,5 14
3.   Slavia Hradec Králové D 6 2 1 44,0 14
4.   RH Spartak Hradec Králové 4 2 3 39,0 10
5.   Lokomotiva Trutnov A 4 1 4 41,5 9
6.   Lokomotiva Trutnov B 4 0 5 33,0 8
7.   Spoje Náchod 3 1 5 33,0 7
8.   Jiskra Česká Skalice 3 1 5 32,0 7
9.   TJ Náchod C 2 1 6 29,5 5
10.   VÚEK Hradec Králové 0 1 8 14,5 1
 
          1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.    
1.   Havrda Josef ml. 1                        
2.   Šroll Boris 1        
3.   Kubec Jiří 2 K
4.   Křeček Karel 2  
5.   Velecký Vladimír 2      
6.   Novák Jiří 3                        
7.   Brzobohatý Jindřich 2                        
8.   Kašpárek Jiří 2                        
9.   Maryška Jiří ml. 2                        
10.   Tichý Zdeněk 2                        
11.   Maryška Jiří st. 2                        
12.   Zikmund Josef 2                        
13.   Provazník Pavel 3                        
14.   Lenfeld Miloslav 3                        
15.   Křečková Eva 3                        
16.   Holec Jiří 3                        
17.   Lesk Břetislav ml. 3                        
18.   Rohan Stanislav 3                        
19.   Křeček Karel ml. 3                        
    Celkem                          
 
Okresní soutěž Náchodska
Spartak Police nad Metují B - ČSB 1½ :
Slovan Broumov B - ČSB 0½ : 41½
ČSB - TJ Červený Kostelec B 4 : 1
ČSB - Sokol Dolany 2 : 3
Sokol Zbečník B - ČSB 3½ :
ČSB - Jiskra Olivětín B 5 : 0
Slovan Broumov C - ČSB 3½ :
ČSB - Lokomotiva Meziměstí : 1½
 
1.   Sokol Zbečník B 6 1 1 28,0 13
2.   Jiskra Česká Skalice B 5 0 3 25,5 10
3.   Spartak Police nad Metují B 5 0 3 23,5 10
4.   Lokomotiva Meziměstí 4 1 3 22,0 9
5.   Sokol Dolany 4 1 3 17,0 9
6.   Slovan Broumov C 4 0 4 19,0 8
7.   Jiskra Olivětín B 2 1 5 17,0 5
8.   TJ Červený Kostelec 2 1 5 15,0 5
9.   Slovan Broumov B 1 1 6 12,0 3
 
          1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.      
1.   Maryška Jiří ml.               1K          
2.   Tichý Zdeněk 2   1   1         0      
3.   Maryška Jiří st. 2     1 ½                
4.   Zikmund Josef 2   1     ½   1K   1      
5.   Provazník Pavel 3 K 1 1     ½   0        
6.   Lenfeld Miloslav 3     ½ ½ 0 0 1K 0      
7.   Křečková Eva 3     1 1 0   1K 1 1      
8.   Holec Jiří 3   ½     ½            
9.   Lesk Břetislav st. 3           1K 0 1      
10.   Rohan Stanislav 3                        
11.   Křeček Karel ml. 3   0       0            
12.   Havrda Josef st. 4                        
13.   Kolaja Dušan       1 1 1     ½        
    Celkem     4 2 5