Králové Šachy v České Skalici Podívejte se do České Skalice
Oddíl
Soutěže družstev
Z historie
Různé
1998-99
Regionální přebor F1

Chybějí výsledky družstva i hráčů ze soupisky, k dispozici je jen celková tabulka.

ČS - Novo TJ Náchod B
Spartak Repal Rychnov nad Kněžnou C - ČS
ČS - DDM Kostelec nad Orlicí
Sokol Hradec Králové C - ČS
ČS - Komap Police nad Metují
ČS - Dueko TJ Náchod A
Spartak Panda Rychnov nad Kněžnou B - ČS
ČS - Slavia Hradec Králové C
DDM Třebechovice pod Orebem - ČS
ČS - Jiskra Jaroměř
Ortex Hradec Králové - ČS
 
1.   Komap Police nad Metují 9 1 1 61,5 19
2.   Jiskra Jaroměř 9 1 1 55,5 19
3.   Spartak Panda Rychnov nad Kn. B 8 2 1 52,0 18
4.   Dueko TJ Náchod A 7 1 3 55,0 15
5.   Slavia Hradec Králové C 5 2 4 46,0 12
6.   Spartak Repal Rychnov nad Kn. C 5 2 4 45,0 12
7.   Ortex Hradec Králové 4 1 6 46,0 9
8.   Jiskra Česká Skalice 3 3 5 38,5 9
9.   Novo TJ Náchod B 2 3 6 38,5 7
10.   Sokol Hradec Králové C 2 1 8 35,5 5
11.   DDM Třebechovice pod Orebem 2 0 9 25,5 4
12.   DDM Kostelec nad Orlicí 1 1 9 29,0 3
 
          1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
1.   Gorecki Janusz   C                      
2.   Havrda Josef ml.                          
3.   Jánský Pavel                          
4.   Šroll Boris                          
5.   Kubec Jiří   K                      
6.   Plodek Petr                          
7.   Křeček Karel st.                          
8.   Lesk Martin                          
9.   Velecký Vladimír                          
10.   Hanuš Zdeněk                          
11.   Lesk Břetislav st.                          
12.   Novák Jiří                          
13.   Holec Jiří                          
14.   Brzobohatý Jind.                          
15.   Mervart Martin                          
16.   Lenfeld Miloslav                          
17.   Militký Ladislav                          
18.   Hanuš Lukáš                          
    Celkem    
 
Okresní přebor

Chybí výsledky družstva i hráčů ze soupisky, k dispozici je jen celková tabulka.

Dueko TJ Náchod C - ČSB
ČSB - Slovan Broumov
Sokol Stamp Náchod B - ČSB
ČSB - TJ Hronov B
Sokol Nový Hrádek - ČSB
ČSB - Sokol Vrchoviny
Spartak Police nad Metují B - ČSB
 
1.   Slovan Broumov 7 0 0 28,5 14
2.   Dueko TJ Náchod C 5 1 1 21,5 11
3.   Sokol Nový Hrádek 3 1 3 19,5 7
4.   Sokol Vrchoviny 3 1 3 18,0 7
5.   Sokol Stamp Náchod 2 2 3 16,0 6
6.   TJ Hronov B 2 2 3 14,0 6
7.   Jiskra Česká Skalice B 2 0 5 12,0 4
8.   Spartak Police nad Metují B 0 1 6 10,5 1
 
          1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.        
1.   Kubec Jiří   V                      
2.   Lesk Martin   V                      
3.   Velecký Vladimír                          
4.   Hanuš Zdeněk                          
5.   Lesk Břetislav st.                          
6.   Novák Jiří                          
7.   Brzobohatý Jindřich                          
8.   Holec Jiří   K                      
9.   Lenfeld Miloslav                          
10.   Mervart Martin                          
11.   Militký Ladislav                          
12.   Hanuš Lukáš                          
    Celkem