Králové Šachy v České Skalici Podívejte se do České Skalice
Oddíl
Soutěže družstev
Z historie
Různé
1980-81
Okresní přebor I. tř. Náchodska
ČSA - ČSB :
   
Jiskra Olivětín A - ČSA 4½ :
ČSA - Tepna ČKD Hronov 5 : 1
Spartak Police nad Metují B - ČSA 3 : 3
ČSA - Lokomotiva Meziměstí : ½
ČSA - Jiskra Olivětín B 4 : 2
Jiskra Jaroměř B - ČSA 3 : 3
ČSA - Jiskra Červený Kostelec : 3½
Sokol Zbečník - ČSA 2 : 3
   
ČSB - Jiskra Olivětín B : 2½
Jiskra Jaroměř B - ČSB 3½ :
ČSB - Jiskra Červený Kostelec 2 : 4
Sokol Zbečník - ČSB 3 : 3
Lokomotiva Meziměstí - ČSB 1 : 5
ČSB - Jiskra Olivětín A : 3½
Tepna ČKD Hronov - ČSB 4 : 2
ČSB - Spartak Police nad Metují B 6 : 0
1.   Jiskra Olivětín A 9 0 0 40,0 18
2.   Spartak Police nad Metují B 6 1 2 31,5 13
3.   Jiskra Česká Skalice A 4 2 3 29,0 10
4.   Jiskra Česká Skalice B 4 1 4 31,0 9
5.   Jiskra Jaroměř B 4 1 4 26,5 9
6.   Tepna ČKD Hronov 4 1 4 24,5 9
7.   TJ Červený Kostelec 3 2 4 26,0 8
8.   Sokol Zbečník 2 3 4 25 7
9.   Jiskra Olivětín B 2 1 6 22,5 5
10.   Lokomotiva Meziměstí 1 0 8 13,0 2









 
          1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.    
1.   Vít Přemysl 3 K 1                    
2.   Křeček Karel st. 2   0                    
3.   Maryška Jiří ml. 3   0                    
4.   Dočekal Hynek 3                        
5.   Maryška Jiří st. 3   ½                    
6.   Lenfeld Miloslav 3   0                    
7.   Kašpárek Jiří 3   0                    
8.   Lesk Břetislav st.                          
9.   Kočnar Jiří 4                        
10.   Štěpánek Oldřich 4                        
11.   Novák Ladislav 4                        
12.   Pelantová Dana                          
13.   Balucha Tomáš                          
    Celkem                        
 
1.   Tichý Zdeněk 2   0 1                  
2.   Postupa Pavel 2   1 0                  
3.   Brzobohatý Jindřich 2   1 ½                  
4.   Kubec Jiří 2 K ½ 0                  
5.   Rohan Stanislav 2   1 1                  
6.   Havrda Josef st. 3     1                  
7.   Novák Jiří 2   1                    
8.   Zikmund Josef 3                        
9.   Velecký Vladimír 3                        
10.   Havrda Josef ml. 3                        
11.   Patočka Miloš                          
12.   Provazník Pavel 4                        
13.   Čechovič Petr 4                        
    Celkem                      
Okresní přebor II. tř. Náchodska
Jiskra Červený Kostelec B - ČSC 2 :4
ČSC - Sokol Zbečník B 5 : 1
TJ Náchod D - ČSC 4 : 2
ČSC - Slovan Broumov B 6 : 0
Sokol Vrchoviny B - ČSC 3½ :
Spartak Police nad Metují C - ČSC ½ :
ČSC - Sokol Družstevník Dolany 4 : 2
   
1.   Jiskra Česká Skalice C 5 0 2 29,0 10
2.   TJ Červený Kostelec B 5 0 2 25,5 10
3.   Sokol Družstevník Dolany 3 2 2 22,5 8
4.   Sokol Zbečník B 3 2 2 22,0 8
5.   Sokol Vrchoviny B 3 2 2 19,5 8
6.   TJ Náchod D 2 2 3 18,5 7
7.   Slovan Broumov B 2 1 4 13,0 5
8.   Spartak Police nad Metují C 0 1 6 14,0 1